Región Kysuce - foto Stanislav Hulita
Tipy, články, foto, video pošli na redakcia@kysuce.sk

Ochodnica

Video: Mladíka, ktorý poškodil autá, zachytila priemyselná kamera. Poznáte ho?

Video: Mladíka, ktorý poškodil autá, zachytila priemyselná kamera. Poznáte ho?

Polícia v Čadci vykonáva vyšetrovanie vo veci trestného činu poškodzovania cudzej veci v súbehu s prečinom porušovania domovej slobody, ktorého skutku sa mal dopustiť doposiaľ neznámy páchateľ tým, že v noci z 10. na 11. apríla 2018 v obciach Ochodnica a Kysucké Nové Mesto na rôznych miestach poškodil pneumatiky a rôzne časti karosérií motorových vozidiel, čím osemnástim majiteľom spôsobil škodu presahujúcu 26.600,-eur.

Vytvorené: 09.08.2018 | čítať celý článok

5. ročník letného COUNTRY BÁLU v Ochodnici

5. ročník letného COUNTRY BÁLU v Ochodnici

Ochodnica 17.07.2018 - Slovenský zväz záhradkárov Ochodnica a Obec Ochodnica vás pozývajú na 5. ročník letného COUNTRY BÁLU, ktorý sa uskutoční v sobotu 18.augusta 2018 v prírodnom amfiteátri kysuckej obce Ochodnica. Príďte aj vy do kysuckého Texasu a užite si atmosféru Divokého západu! Všetci ste srdečne vítaní.

Vytvorené: 17.07.2018 | čítať celý článok

Oprava železničného priecestia v obci Ochodnica

Oprava železničného priecestia v obci Ochodnica

Ochodnica 22.06.2018 - Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) budú dňa 24.6.2018, v čase od 7.40 hod. do 12.40 hod., realizovať opravu železničného priecestia v obci Ochodnica. V rámci tejto opravy ide o priecestie, (jedinečné identifikačné číslo SP0013) v kilometri 264,698 v obci Ochodnica.

Vytvorené: 22.06.2018 | čítať celý článok

Hlavný ťah medzi Kysuckým Novým Mestom a Povinou úplne uzavrú, bude veselo

Hlavný ťah medzi Kysuckým Novým Mestom a Povinou úplne uzavrú, bude veselo

Kysucké Nové Mesto 09.08.2017 - Správa ciest Žilinského samosprávneho kraja, závod Kysuce ako majetkový správca ciest II. a III. triedy v okrese Čadca a Kysucké Nové Mesto si dovoľuje motoristickú verejnosť informovať o termíne úplnej uzávery mostného objektu MO 2052-001-most cez Kysucu v Radoli do Kysuckého Nového Mesta + križovatkový úsek s cestou I/11 nachádzajúcej sa v katastri Kysucké Nové Mesto, z dôvodu realizácie rekonštrukcie živičného povrchu.

Vytvorené: 09.08.2017 | čítať celý článok

Vyšetrovanie vraždy žilinského podnikateľa sa blíži ku koncu

Vyšetrovanie vraždy žilinského podnikateľa sa blíži ku koncu

Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Žiline po vykonaní procesných úkonov v prípade vraždy žilinského podnikateľa Richarda S. v najbližších dňoch končí vyšetrovanie tohto prípadu. Doposiaľ vykonané procesné úkony a nazhromaždené dôkazy nasvedčujú tomu, že skutku sa mal dopustiť 44 ročný Peter K., ktorý čelí obvineniu z obzvlášť závažného zločinu vraždy a prečinu neoprávneného používania cudzieho motorového vozidla.

Vytvorené: 20.01.2017 | čítať celý článok

Zraneného motocyklistu previezli leteckí záchranári do nemocnice

Ochodnica 12. mája (TASR) - Žilinská posádka Vrtuľníkovej záchrannej zdravotnej služby letela v stredu (11.5.) večer na hrebeň Javorníkov do obce Ochodnica – Petránky v okrese Kysucké Nové Mesto, kde utrpel 15-ročný motocyklista vážny úraz chrbtice. TASR o tom informovala hovorkyňa AIR Transport Europe Zuzana Hopjaková.

Vytvorené: 16.05.2016 | čítať celý článok

50-ročný cyklista sa s koňom zrazil, liečiť sa bude 7 dní

50-ročný cyklista sa s koňom zrazil, liečiť sa bude 7 dní

Ochodnica 07.07.2014 - Ku kurióznej dopravnej nehode došlo v sobotu 5. júla popoludní na ceste III. triedy v obci Ochodnica v okrese Kysucké Nové Mesto. V pravotočivej zákrute došlo k zrážke 50 ročného cyklistu, ktorý jazdil smerom do Kysuckého Nového Mesta s oproti cválajúcim koňom anglickým plnokrvníkom, ktorého viedla maloletá jazdkyňa. Došlo k stretu cyklistu s koňom, pri ktorom utrpel cyklista ľahké zranenia s dobou liečenia do 7 dní a kôň utrpel zranenia predných končatín.

Vytvorené: 07.07.2014 | čítať celý článok

42. Folklórny festival Ochodnica už tento víkend s bohatým programom

42. Folklórny festival Ochodnica už tento víkend s bohatým programom

Tento víkend pre vás pripravila obec Ochodnica 42. ročník Folklórneho festivalu. Obec ožije v letnom období bohatým kultúrnym životom. V Ochodnici sa už tradične od roku 1973 každý rok koná v prírodnom amfiteátri, v celom regióne známy folklórny festival, ktorý je prehliadkou folklórnych súborov a skupín regiónu Kysúc, súčasťou ktorého je krojový sprievod obcou a výstavy výtvarného prejavu. 

Vytvorené: 03.07.2014 | čítať celý článok
« predchádzajuca | nasledujúca »