Tipy, články, foto, video pošli na redakcia@kysuce.sk

Šport

Ak sa deje niečo zaujímavé, dajte nám o tom vedieť. Radi vaše príspevky zverejníme. Píšte nám na adresu Redakcie : redakcia@kysuce.sk  nezabudnite uviesť autora zasielaného materiálu.
Budeme radi, ak príspevky spestríte fotografiou či krátkym videom.

37. Kysucký maratón vyhral Jiří Žák a Eva Seidlová polmaratón Branislav Šarkan a Martina Bábelová

Čadca 11.06.2011 - Výsledky sobotňajšieho 37. ročníka Kysuckého maratónu a polmaratónu v Čadci.

Vytvorené: 12.06.2011 | čítať celý článok

Hráči Mesta Čadca si odniesli medailu za 4. miesto

Čadca : V priestoroch športovej haly Pratex Čadca sa v piatok 26.marca 2010 uskutočnil ďalší ročník medzinárodného futbalového turnaj o pohár primátora mesta Čadca. Podujatia sa zúčastnilo celkom 7 družstiev, ktoré odohrali 27 zápasov formou každý s každým, v časovom intervale po 10 minút. Prvenstvo získalo futbalové družstvo SABRINA LEVICE, 2. priečka patrila Oddeleniu dopravného inšpektoriátu PZ SR Čadca a na 3. mieste sa umiestnilo Oddelenie okresného PZ SR Čadca.

Vytvorené: 16.04.2010 | čítať celý článok

Vladimír Balát po pôsobení v FK Čadca na skúške v poľskom Górniku Zabrze

Ofenzívny stredopoliar Vladimír Balát naposledy pôsobiaci v druholigovom klube FK Čadca je na skúške v poľskom druholigovom futbalovom mužstve Górnik Zabrze, informuje portál Sportowe Fakty. Dvadsaťdvaročný bývalý hráč Žiliny Balát počas svojho pôsobenia pod Dubňom hosťoval vo ViOn-e Zlaté Moravce a Dukle Praha.

Vytvorené: 10.01.2010 | čítať celý článok | Čitateľov: 4438

Štefanský pohár 2009, Memoriál M. Piteľa, XIV. (X.) ročník, Futbalová exhibícia na umelej tráve

Čadca : Štefanský pohár a Memoriál M. Piteľa patria medzi športové aktivity počas vianočných sviatkov. Tohtoročné podujatia sa uskutočnia 27.12.2009 v športovej hale SOŠ Čadca (bývalý Pratex) - kde organizátori pripravili turnaj ôsmich firemných a mediálnych družstiev, vystúpenia, tombolu, hudbu či sprievodné slovo, veľa zaujímavých hostí či autogramiádu.

Vytvorené: 24.12.2009 | čítať celý článok

Sánkári M. Zemaník a J. Petrulák majstri Slovenska v predstihu

Pred piatimi rokmi zničila veterná smršť jedinú sánkarskú dráhu na Slovensku, ktorá svojimi parametrami umožňovala usporiadať Majstrovstvá Slovenskej republiky v žiackych a juniorských kategóriách. M-SR sa preto pre všetky kategórie usporadúvajú v zahraničí na umelo chladených dráhach a to najčastejšie na dráhe v nemeckom Altenbergu.
Vrcholí príprava a hlavne kvalifikácie na nastávajúce ZOH. Umelo chladené sánkarské dráhy sú plne vyťažené či už prípravnými sústredeniami hlavne seniorských reprezentácii , ale i kolotočom svetových pohárov seniorov i juniorov. Napätá situácia v tomto smere je hlavne začiatkom roka 2010.

Vytvorené: 23.11.2009 | čítať celý článok | Čitateľov: 3458

Volejbalové majstrovstvá Oblasť STRED - sever

4. kolo volejbalových majstrovstiev odohrali čadčianske volejbalistky opäť úspešne. V sobotu 14.11.2009 družstvo starších žiačok odohralo dva zápasy s Prievidzou, s pomerne ľahkým súperom dievčatá nemali problémy vyhrať oba zápasy 3:0, 3:0. V nedeľu 15.11.2009 sa družstvu mladších žiačok darilo menej, keď v druhej časti šestkového zápasu podcenili húževnaté súperky zo Žiliny a prehrali 1:2. Vedúce miesto v tabuľke si dievčatá udržali, ale súperky sa na ne bodovo dotiahli.V štvorkovom volejbale mladšie žiačky vyhrali tri zo štyroch zápasov. Prehralo len družstvo B s družstvom A Žilina.

Vytvorené: 23.11.2009 | čítať celý článok | Čitateľov: 4256

Súhrn výsledkov nedeľňajších stretnutí 21. kola Slovanf extraligy

Súhrn výsledkov nedeľňajších stretnutí 21. kola Slovanf extraligyBRATISLAVA 15. novembra (WEBNOVINY) - Súhrn výsledkov nedeľňajších stretnutí 21. kola základnej časti hokejovej Slovanf extraligy:

HC Košice - MHk 32 Liptovský Mikuláš 11:3 (3:1, 2:2, 6:0)
Góly: 3. Šimurda (Juraj Sýkora, R. Jenčík), 11. P. Mikuš (Tabaček, Juraj Faith), 18. P. Bartoš (Húževka, Šeda), 28. Dravecký (J. Tabaček), 29. Rudolf Huna (Húževka), 41. Juraj Faith (Rudolf Huna, Dravecký), 45. Juraj Sýkora (Rudolf Huna, Húževka), 49. Vorel
Vytvorené: 15.11.2009 | čítať celý článok | Čitateľov: 2525

Zuzulová nepostúpila do 2. kola v Levi

Zuzulová nepostúpila do 2. kola v LeviLEVI 14. novembra (WEBNOVINY) - Slovenská zjazdárka Veronika Zuzulová nepostúpila do 2. kola úvodného slalomu novej sezóny Svetového pohára 2009/10 vo fínskom Levi. Zuzulová obsadila až 39. miesto, čo na účasť v druhej jazde medzi tridsiatkou najlepších nestačilo. Dvadsaťpäťročná Slovenka sa vydala na trať 1. kola so štartovým číslom 23 a v cieli ju priebežne klasifikovali na 17. mieste s časovým mankom 2,59 na najrýchlejšiu Nemku Mariu Rieschovú.
Vytvorené: 14.11.2009 | čítať celý článok | Čitateľov: 2579