Región Kysuce - foto Stanislav Hulita
Tipy, články, foto, video pošli na redakcia@kysuce.sk

FK Čadca - Tatran Prešov juniori 0:1

Za návštevy 150 divákov sa hralo kompletné 15.kolo II. futbalovej ligy skupiny východ. Na posledný zápas jesennej časti nastúpila FK Čadca na domácej pôde proti tímu Tatran Prešov juniori. FK Čadca sa doma herne a teda ani nepresadila, pričom mala od 36. minúty vylúčením Ďurechu výhodu o jedného hráča. Juniori z Prešova si však v oslabení s Čadcou dokázali poradiť, keď sa v 77. minúte presadil D. Leško 0:1.

FK Čadca odohrala v 15tich kolách len 14 zápasov, pretože na jeden nevycestovala. Ten jej bol pripočítaný k ďalším ôsmim prehrám, dvom remízam, a trom výhram, a zimovať ide na 14. mieste spolu s MFK Banská Bystrica, ktorá ma lepšie skóre. FK Čadca má od 9.11.2009 pozastavenú činnosť, takže môže vyriešiť svoju finančnú situáciu. Mesto Čadca schválilo pre klub ďalšiu dotáciu vo výške 7 000 € (210 000 SK).

SFZ : 06. 11. 2009 - U. č. 414: (u. č. 383) za nesplnenie povinností voči riadiacemu orgánu v súvislosti s nenastúpením na majstrovské stretnutie v S. N. Vsi predbežným opatrením podľa 14/4 DP a čl. 10 DP zastavuje pretekársku činnosť A družstvu dospelých FK Čadca od 9. 11. až do ďalšieho rozhodnutia DK.

II. futbalová liga - Skupina východ

Slavoj Trebišov - FK Bodva Moldava nad Bodvou 3:0 (1:0)
Góly: 42. R. Lukáč, 75. Olah, 79. Ľ. Rusnák, rozhodoval: Straka, 600 divákov

ŽP Šport Podbrezová "B" - MFK Vranov nad Topľou 3:0 (2:0)
Góly: 7. a 32. Tubonemi, 63. M. Sedliak, rozhodoval: Ježík, 150 divákov

FK Poprad - MFK Lokomotíva Zvolen 0:0
rozhodoval: Špivák, 400 divákov

FK Spišská Nová Ves - MŠK Žilina "B" 3:3 (2:2)
Góly: 13. Horváth, 26. Kandráč, 80. Stadnyk (11m) - 11. a 62. Zlatkovič, 15. Pleško, ČK: 90.+ Hasanovič (Žilina B), rozhodoval: Kakaščík, 150 divákov

Dukla Banská Bystrica "B" - 1. HFC Humenné 3:2 (2:0)
Góly: 25. Kostúrik, 35. Bruško, 83. Vajda - 66. S. Drogba, 90.+ Magáč, rozhodoval: Krivošík, 50 divákov

MFK Košice "B" - MFK Goral Stará Ľubovňa 0:3 (0:2)
Góly: 25. a 38. Dlugoš, 75. Štieber, rozhodoval: Mojsej, 50 divákov

MFK Banská Bystrica - ŠK Odeva Lipany 2:2 (0:2)
Góly: 56. Marek Filo (11 m), 74. Valentýni - 29. a 30. Zahradník, rozhodoval: Jaška, 210 divákov

FK Čadca - Tatran Prešov juniori 0:1 (0:0)
Gól: 77. D. Leško, ČK: 36. Ďurech (Prešov), rozhodoval: Debnár, 150 divákov

Vytvorené: 08.11.2009