Región Kysuce - foto Stanislav Hulita
Tipy, články, foto, video pošli na redakcia@kysuce.sk

FK Čadca - ŠK Odeva Lipany 1:1. II. futbalová liga odohrala ďalšie kolo

Čadca 18.04.2010 - 21. kolo druhej futbalovej ligy odohral aj tím FK Čadca proti súperovi Odeva Lipany. Kulisa 200 divákov si tak mohla po dlhej dobe na domácej pôde vychutnaj aj gólové momenty. Skóre otvoril v 49. minúte Strapáč a vyrovnávajúci gól prišiel v 80. minúte v podaní Perašína. FK Čadca postúpila zo štrnástej na trinástu priečku, kde figuruje po 21 kolách so ziskom 17 bodov.

FK Čadca - ŠK Odeva Lipany 1:1 (0:0)
Góly: 49. P. Strapáč - 80. I. Pončák, rozhodoval: Perašín, 200 divákov
ŽK: Andraščík, Drobňák
rozhodovali: Perašín, Čiernik, Ondruš, delegát SFZ Jekkel

Výsledky zo soboty 17.4. 2010:

III. liga st. a ml. dorastencov: U19 FK Čadca - Hôrky 4:0 (2:0) Gavlák 2, Švancár, Pavolko; U17 FK Čadca - Hôrky 8:0 (4:0) Čačurák 2, Staňo 2, Kadlubec, F. Kulla, M. Lušňák, Jarabica.
I. liga st. žiakov: U15 FK Čadca - Čierny Balog; U14 U15 FK Čadca - Čierny Balog odložené na 19.5.
I. liga ml. žiakov: U13 Žilina Závodie - FK Čadca 0:7 (0:3) P. Kopačka 2, Štrba 2, Chmurčiak, J. Stenchlák, Kromka; U12 Žilina Závodie - FK Čadca 2:3 (0:2) Pohančeník 2, Prengel.
Prípravky U11, U10, U9 - sezóna ligy prípraviek začína 26. apríla.

Výsledky II. futbalová liga skupina Východ:

• Spartak Vráble - OTJ Moravany 0:1 (0:1)
    Gól: 36. Glos, ČK: 70. Hambálek (Moravany), rozhodoval: A. Somoláni, 480 divákov

• FK Čadca - ŠK Odeva Lipany 1:1 (0:0)

• 1. FC Tatran Prešov juniori - Lokomotíva Zvolen 2:1 (0:0)
    Góly: 47. Belejík, 65. Dolný - 84. Blaho, rozhodoval: Molitoris, 350 divákov

• MFK Banská Bystrica - FK Poprad - Zápas odložili pre nespôsobilý terén na neurčitý termín.

• Dukla Banská Bystrica "B" - MFK Košice "B" 2:4 (1:2)
    Góly: 11. Rejdovian, 90. Nemec - 84. a 87. Gál-Andrezly, 9. Digoň, 31. Skvašík, rozhodoval: Jaška, 80 divákov

• Slavoj Trebišov - ŽP Šport Podbrezová 1:1 (0:1)
    Góly: 74. M. Čižmár - 27. M. Karásek, rozhodoval: Anguš, 350 divákov

• MFK Vranov nad Topľou - MFK Goral Stará Ľubovňa 2:2 (0:2)
    Góly: 61. Pekár, 74. Lazúr - 8. Fieber, 44. Paraska (vl. gól), rozhodoval: Debnár, 650 divákov

• Humenné - Spišská Nová Ves 0:1 (0:0)
    Gól: 62. Čekovský, ČK: 90. Šulák (Humenné) po druhej ŽK, rozhodoval: Kakaščík, 300 divákov

• FK Bodva Moldava nad Bodvou - MŠK Žilina "B" 1:1 (1:1)
    Góly: 41. R. Jurko - 40. J. Ihnatišin, ČK: 80. Kočiš po druhej ŽK (Žilina), rozhodoval: Mojsej, 1000 divákov

Vytvorené: 19.04.2010