Región Kysuce - foto Stanislav Hulita
Tipy, články, foto, video pošli na redakcia@kysuce.sk

Medzinárodný hokejbalový turnaj o pohár primátora mesta Čadca už trinásty krát

Medzinárodný hokejbalový turnaj o pohár primátora mesta Čadca už trinásty krát

Čadca 13.08.2012 - Najlepšia previerka pred novou hokejbalovou sezónou sa odohráva na Kysuciach. Kysucká hokejbalová únia v spolupráci s mestom Čadca, usporadúva už trinásty krát v rade Medzinárodný hokejbalový turnaj o pohár primátora mesta Čadca.

Každý rok počas Bartolomejských hodových dní (24. - 26. 8. 2012) prichádzajú do hokejbalovej arény kvalitné celky, aby získali vytúžený vavrín a psychickú výhodu pred novou sezónou. V minulosti sa tu zúčastnili viaceré kvalitné mužstvá aby zavŕšili svoju prípravu a prešli skúškou ohňom. Presne o tom je boj o prvenstvo na turnaji. Dca Star Dubnica nad Váhom, Hbc Třinec, Gladiároti z Olomouca, Caribic Okružná, Suché dresy, Kysucké Nové Mesto tu miešali poradie každý rok!

Kto sa nebojí prísť s kožou na trh, nech sa prihlási do 16. augusta 2012 na mailovú adresu tomas.urbanik@gmail.com, alebo zavolá 0904 384 113.
Zvučné meno či získaný vavrín z minulosti tu nestačí! V Čadci, potrebujete mať formu! Viac sa dozviete aj na www.hbkcadca.sk. Do skorého videnia...

T. Urbaník


Vytvorené: 13.08.2012