Región Kysuce - foto Stanislav Hulita
Tipy, články, foto, video pošli na redakcia@kysuce.sk

Vážení návštevníci,

    prostredníctvom knihy návštev máte možnosť vyjadriť váš názor nielen na samotné webové stránky, ale uvítame rôzne námety a postrehy zo života v celom regióne Kysuce, a pod.
Kniha návštev slúži na podnety pre ostatných čitateľov, na Vaše postrehy z regiónu, či Vaše otázky, ktoré by mali byť prínosom pre ostatných čitateľov webu. Neslúži na vyjadrovanie politických názorov a pripomienky k činnosti úradov a inštitúcií. Knihu návštev nepoužívajte ako Chat. Vyhradzujeme si právo neuverejňovať anonymné správy a správy s vulgárnym, poburujúcim či inak nevhodným odkazom. Budeme však rešpektovať želania pisateľov nezverejniť údaje, ktoré poslali (napísanú správu alebo jej časť, spätnú mailovú adresu a pod.), pokiaľ tak v správe uvedú.

berg

(20.05.2009 09:35)

dobry den , chcm Vas upozornit na maly nedostato vo Vasej sekcii fotgaleria - v kategorii FAUNA , mi ako prvy prispevok vyskocil prezident Ivan Gasparovic :P

Dakujeme za upozornenie, uz sme ho zaradili spravne, nie medzi faunu :)

Matej

(16.05.2009 22:24)

Len tak dalej...

Katarína Kováčiková

(02.05.2009 00:35)

e-mail

Prosím vás o viac informácií o obci Lutiše, hlavne z jej histórie. A ani sa nenachádzajú v zozname obcí! Určite dobrý podnet pre deti ZŠ - Lutiše.

Dobrý deň, obec Lutiše nepatrí k okresom Čadca ani Kysucké Nové Mesto, ktoré tvoria región Kysuce, takže by nezapadala do štruktúry a charakteru stránky. Napriek tomu veríme, že obec Lutiše je pekná a má svojím návštevníkom čo ponúknuť.

Karin

(30.03.2009 20:32)

e-mail

Prosím vás chcela by som sa spýtať o labuti čiernej je labuť čierna to isté ako labuť hrbozobá? Alebo je každá iná? Ak by sa vám dalo prosím aby ste my poslali mail do stredy. Ďakujem!

Odpoveď : Dobrý deň, labuť čiernu sme u nás zatiaľ nemali. Vyskytuje sa tu len labuť veľká :

Labuť veľká - Cygnus olor,
Labuť čierna - Cygnus atratus

Otakar Mahút

(06.02.2009 13:40)

e-mail

Pekný deň prajem všetkým priaznivcom Kysúc a širokého okolia. Pochádzam z KNM, a z odstupom času/30 rokov / by som sa veľmi rád stretol so svojimi spolužiakmi zo ZDŠ pri železničnej stanici v KNM,ktorí ju začali navštevovať v šk.roku 1977/78. Mená mi bolužiaľ prevažne vypadli z pamäte, isto si však spomínam na Ivetku Macejkovú, Sidora, Vlčeka, Tomašek... dnes zrelí 40-nici/. Chcem Vás všetkých touto cestou poprosiť o spoluprácu a pomoc pri ich hľadaní.Teším sa na stretnutie. S pozdravom z Trnavy P.S. Moja mail adresa v redakcií

Henryk

(12.01.2009 08:29)

e-mail

Chcete mít čistý vzduch na Kysucach ? Začněte topit obraceně, t.j. nejdřiv uhlí (koks, hnědé nebo černé uhlí, biyda - uhelný prach) a na tom se založí oheň. Tímto se spalujou veškeré plyny (vypalujou se i rohy v hranatých pecích) a nakonec zůstane je málo škvary. Skuste to. Z komína se vám nebude kouřit ani při topení uhelným prachem, v tomto případě ale doporučuji promíchat z kusovým uhlím. Když není plyn musíme si pomáhat.


TG

(08.12.2008 13:16)

Kde je ten katalog stranok na ktorý smeruju tolké bannery po internete?

Martina Grešáková

(12.11.2008 21:39)

Zdravím, chcem dodať, že je super že sa dokončila spájajúca Oravu a Kysuce, môžeme teraz dochádzať z Oravy na Kysuce za prácou. Poďakovanie si zalúžia všetci čo sa o to pričili, viac či menej. Tak veľmi pekne ďakujeme.

Stella Mečárova

(31.10.2008 14:33)

dobre , ale , zmenila by som to tu neviem najst ZS-nabrezna v Kysuckom novom meste

Matúš z Kysúc

(19.10.2008 22:15)

Bývam na dedine a z okna mám výhľad na naše hory. Neklamem, keď tu píšem, že ma bolí srdce, keď vidím, ako zeleň ustupuje a naše hory sa menia na mŕtve nič. Pozriem sa na moje malé deti a rozmýšľam nad tým, čo oni uvidia z tohto okna za pár rokov. Veľmi ma to trápi a zaujímalo by ma , či sa naše hory nedajú nejako zachrániť. Zatiaľ vidím len vyrúbavanie stromov, ich odvážánie a obohacovanie sa na úkor prírody. Zaujímalo by ma, kto to má na starosti, či je naplánovaná už nejaká nová výsadzba stromov a či môžem nejako pomôcť. Verím tomu, že sa nájde veľa ľudí, ktorých to zaujíma a ktorí by sa pridali k záchrane toho, čo nám tu ešte zostalo. Ďakujem.

Pridajte Váš názor

Meno a priezvisko: *
E-mail:
Text: *
Overovací kód: *
Vyplňte prosím všetky položky označené symbolom *.