Región Kysuce - foto Stanislav Hulita
Tipy, články, foto, video pošli na redakcia@kysuce.sk

Stolnotenisový klub HCH Čadca

Adresa :
Stolnotenisový klub HCH Čadca
Kollárova 2455
022 01 Čadca


Kontaktné informácie :
kontaktná osoba : Ľudovít Valárik
mob. 0907 841 271
E-mail: oz151@capitol.sk

Úspechy

  • Majstri Slovenska 2006/2007
  • Majstri Slovenska 2005/2006

Majstrovstvá Slovenskej republiky juniorov v stolnom tenise v Čadci

Majstrovstvá Slovenskej republiky juniorov v stolnom tenise v Čadci

Cez víkend sa v športovej hale v Čadci konali majstrovstvá Slovenskej republiky juniorov. Klub MSK Ceresit Čadca reprezentovali Juraj Mudrík, Marián Maják, Roman Rezetka a Adriána Cisariková. Vrchol sezóny konajúci sa na Kysuciach sa niesol v znamení veľkých senzácií a obrovských vzratov v zápasoch, o čo sa pričinili veľkou mierou aj hráči stolnotenisového klubu v Čadci. Medailové umiestnenie a dobré výsledky sa čakali najmä od dvojice Juraj Mudrík a Marián Maják, no opak bol pravdou. Kým dvaja starší hráči vo svojej kategórii zlyhali, darilo sa duo ešte len starších žiakov. Adriána Cisariková a najmä Roman Rezetka prekvapili favoritov turnaja a zamiešali karty v celkovom poradí tohtoročných MSR juniorov.

Vytvorené: 10.06.2010 | čítať celý článok

Stolní tenis : MŠK Ceresit Čadca bez straty bodu

Stolní tenis : MŠK Ceresit Čadca bez straty bodu

Stolnotenisová profesionálna extraliga mala 17. januára 2010 na programe posledné zápasy 12. kola extraligy mužov. I. liga mužov pokračovala tiež 7. kolom a tým Ceresit Čadca sa nestratil. Začalo sa však už aj hrať aj o konečné umiestnenie v extralige mužov, kde má Čadca zastúpenie v boji o 7.-12. miesto. V oboch odohraných dueloch boli úspešnejší Čadčania

Vytvorené: 18.01.2010 | čítať celý článok

Stolní tenisti z Čadce potvrdzujú kvalitu

Stolní tenisti z Čadce potvrdzujú kvalitu

Čadčiansky stolný tenis opäť potvrdzuje kvality. V extralige mužov sa MŠK CERESIT Čadca predstaví v druhej časti v boji o 7-12 miesto, pričom boj o popredné priečky im ušiel o jediný bod. Aj taký je však športový svet. V prvej lige skupiny východ sa hráčom MSK Ceresit Čadca darí oveľa lepšie, keď za vedúcim tímom ŠKST Ružomberok zaostávajú len o 4 body. Veríme že o svoje umiestnenie šete zabojujú. Prinášame vám aj program stretnutí extraligy mužov v zápase o 7-12 miesto.

Vytvorené: 15.01.2010 | čítať celý článok

Superliga : Stolní tenisti z Čadce porazili Banskú Štiavnicu

Superliga : Stolní tenisti z Čadce porazili Banskú Štiavnicu

Po troch medzinárodných zápasoch v superlige stolní tenisti Čadce zahájili aj domácu extraligu. Dobré výkony našich, síce z neúspešnými výsledkami naznačovali, že v domácej súťaži ukážu svoj hlad po víťazstve. Najväčšia pozornosť extraligového kola sa sústredila na zápas Čadce s Banskou Štiavnicou. Je treba napísať, že aj keď je to nové mužstvo, ide o hráčov druhého najúspešnejšieho družstva Nitry. Začiatok zápasu po úspešných štvorhrách pre domácich naznačoval hladké víťazstvo domácich.

Vytvorené: 17.10.2008 | čítať celý článok | Čitateľov: 1309

Stolný tenis: MSK Ceresit Čadca podľahla ŽNTK-FINEA Maribor 3:6

Stolný tenis: MSK Ceresit Čadca podľahla ŽNTK-FINEA Maribor 3:6

Čadca 16.9.2008 - Stolnotenisová superliga mužov mala minulý týždeň na programe druhé kolo. Zo Slovákov v drese zahraničného klubu predstavil a aj bodovo presadil Martin Jaslovský hrajúci za ŽNTK - Finea Maribor. Sľubne vyzerajúci priebeh naznačila úvodná štvorhra, kde Krkoška a Petráš získali prvý bod. Potom nasledovali dueli kde vynikajúci Krkoška ešte dokázal získať dva body, no na súperove kvality to tento krát nestačilo.MSK Ceresit Čadca nakoniec podľahol súperovi ŽNTK-FINEA Maribor 3:6

Vytvorené: 22.09.2008 | čítať celý článok | Čitateľov: 5029