Slovensko
Vláda chce, aby závet bol v novom OZ záväzný
Biskup žilinskej diecézy Tomáš Galis navštívil Čadcu, teší sa na ďalšiu spoluprácu cirkvi s mestom
Dňa 12.1.2009 sa na Mestskom úrade v Čadci konala oficiálne stretnutie žilinského biskupa Tomáša Galisa , primátora mesta Čadca Jozefa Vražela, zástupcov MsÚ v Čadci a zástupcov Farských úradov v Čadci.
Jednou z tém stretnutia bola prezentácia mesta Čadca. Primátor privítal a oboznámil prítomných hostí nielen so súčasnou situáciou v mesta Čadca, ale i s jej bohatou históriu. Na oplátku žilinský biskup Tomáš Galis predstavil novovzniknutú Žilinskú diecézu a oboznámil prítomných s pastoračnými aktivitami. Predstaviteľ Farského úradu Čadca Emil Floriš ohodnotili úroveň spolupráce Mesta Čadca s farskými úradmi, ako vysoko profesionálnu vo všetkých oblastiach. Ocenil pozitívny prístup mesta, najmä poskytovanie technickej pomoci farnostiam, vytvorenia priestoru pre pastoračné centrum a poskytnutia priestoru v mestských novinách na prezentáciu farností.
Ortopéd údajne pripravil poisťovňu o tisíce eur, zverejnila Markíza
Knapík odovzdal prvorodenému Košičanovi vecné dary
Maňka sa stal spravodajcom pre rozpočet EP na rok 2010
Syndikát ocenil Kalného a Začkovú s tímom Reportérov STV
Chovanci z Čerenčian ostanú vo väzbe
Obvinení tínedžeri spolu s ďalším chovancom chceli utiecť a v noci na sobotu 20. septembra minulého
Gašparovič bol v O 5 minút 12 ako hlava štátu, tvrdí STV
Pozrite si
Kysucká fotogaléria
Najbližšie podujatia
Video archív
Video: Informácie týkajúce sa Sviatku všetkých svätých
COVID-19: Na Kysuciach pribudlo 83 pozitívne testovaných, je to nový rekord
Vo štvrtok pribudlo 7 nakazených v okrese Čadca
Video: Polícia vypátrala zlodeja bicyklov
Video: 18 ročnú dievčinu z okresu Čadca obvinili zo zločinu nedovolenej výroby omamných látok

