Regióny Slovenska
Začína sa festival inscenácií Divadelný Spiš
Bratislava nemá dosť peňazí na opravy všetkých ciest
V Krupine ukradli lešenie za 20-tisíc eur
Informovala banskobystrická policajná hovorkyňa Mária Faltániová.
V
Blanár staronovým županom, Kysuce budú obhajovať Vražel, Belousovová, Kanaba, Masnica, Šimurdová, Grapa, Gura, Podmanický, Svrčková, Mičian, Macášek
Čadca 14.11.2009 - Účasť voličov na voľbách do VÚC bola v Čadci (25.94%) a Kysuckom Novom Meste (32.94%) vyššia ako sa predpokladalo. Voliči teda naznačili súčasným poslancom, že niektoré veci sa museli zmeniť. Volebný priemer v kraji bol oproti Kysuciam nižší (23.68%), čo vypovedá o zmene po ktorej Kysučania túžili. Volebné urny na sídliskách v Čadci sa začali poriadne zapĺňať až v podvečerných hodinách. Predbežné výsledky volieb si môžete pozrieť tu.
Bratislava je pripravená postarať sa o bezdomovcov
Projekt Superženy predstavuje verejnosti výnimočné ženy
Výzva ministerstva má nedostatky, tvrdia primátori z K8
Kia ďalšie odstávky neplánuje, prepúšťanie nehrozí
ŽILINA 20. októbra (WEBNOVINY) - Po odstávkach, ku ktorým Kia Motors Slovakia pristúpila na prelome septembra a októbra ďalšie prerušenia výroby zatiaľ neplánuje. Ako pre agentúru SITA povedal hovorca Kia Motors Slovakia Dušan Dvořák automobilka momentálne nemá ani žiadny dôvod k prepúšťaniu zamestnancov.
Pozrite si
Kysucká fotogaléria
Najbližšie podujatia
Video archív
Video: Informácie týkajúce sa Sviatku všetkých svätých
COVID-19: Na Kysuciach pribudlo 83 pozitívne testovaných, je to nový rekord
Vo štvrtok pribudlo 7 nakazených v okrese Čadca
Video: Polícia vypátrala zlodeja bicyklov
Video: 18 ročnú dievčinu z okresu Čadca obvinili zo zločinu nedovolenej výroby omamných látok

