Právna forma: Občianske združenie, IČO: 31940773
Kontaktná adresa: Okružná 25/c, 022 01 Čadca
Mgr. Milan Pollák, riaditeľ preteku, predseda klubu
Tel: 041 / 432 72 24, Mobil: 0905 426 307

Tichý opäť víťazí na dlhých tratiach, je majstrom SR v behu na 50 km

Žilina 20.10.2012 - 23. ročník behu Deň Supervytrvalca spojený s Majstrovstvami SR v behu na 50km si po štyroch tituloch Dňa Supervytrvalca nenechal ujsť ani Peter Tichý. Zdravotný stav,  bežecké nadšenie, a domáce prostredie ho donútilo postaviť sa na štart, no žiadne víťazné ambície si nedával. A ako to už PEFA býva dobrým zvykom, čo rozbehne nevzdáva, dokázal 50 km aj úspešne odbehnúť.

Vytvorené: 25.10.2012 | čítať celý článok

Hokejbalová extraliga: Čadčania víťazne nad Ružinovom

V nedeľu 21.11.2010 odohrali Čadčianski extraligisti v kategórii do 19 rokov (U19) svoj ďalší zápas na domácej pôde. Súperom im bol tím RŠK Ružinov.
V prvom dejstve boli diváci svedkami vyrovnaného súboja, keď sa síce Čadca dostala do vedenia gólom Kyzeka no súper odpovedal a vyrovnal ešte v desiatej minúte na 1:1. V druhej tretine padli tri góly a všetky do brány Ružinova. Postupne sa presadili Holešinský, Šustek a Podolák. V poslednej tretine zavŕšil víťazstvo domácich na 5:1 druhým gólom Holešinský a Čadca si s prehľadom ustrážila jasné víťazstvo.

Vytvorené: 06.12.2010 | čítať celý článok

Beh na Husárik 2010 zvládol najlepšie Robert Rolko

Čadca 17.11.2010 - Deň boja za slobodu a demokraciu si Čadca pripomenula bežeckým pretekom „Beh na Husárik“ . Športové podujatie, ktoré už po štvrtý rok organizuje Mesto Čadca v spolupráci s Klubom kysuckého maratónu Čadca, bolo o 11. 00 hod. odštartované spred mestského domu za účasti primátora mesta Čadca Jozefa Vražela a riaditeľa preteku Milana Poláka.

Vytvorené: 20.11.2010 | čítať celý článok