Región Kysuce - foto Stanislav Hulita
Tipy, články, foto, video pošli na redakcia@kysuce.sk

Hokej

Knuble si zlomil prst

Knuble si zlomil prstWASHINGTON 14. novembra (WEBNOVINY) - Pravý krídelník Washingtonu Capitals Mike Knuble si zlomil prst a v kolotoči zápasov zámorskej hokejovej NHL bude chýbať 3 až 4 týždne. Tridsaťsedemročný rodák z Toronta sa zranil v piatok počas prvej tretiny súboja s Minnesotou (3:1), keď počas presilovej hry Capitals spadol po zákroku Mareka Židlického cez brankára Wilds Josha Hardinga do bránky Minnesoty. Na Knubleho, ktorý prišiel do Washingtonu pred sezónou
Vytvorené: 14.11.2009 | čítať celý článok | Čitateľov: 1656

Piatkové výsledky hokejovej Slovnaft extraligy

Piatkové výsledky hokejovej Slovnaft extraligy BRATISLAVA 13. novembra (WEBNOVINY) - Súhrn výsledkov piatkových zápasov 20. kola základnej časti hokejovej Slovnaft extraligy 2009/2010:

MHk 32 Liptovský Mikuláš - MHC Martin 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Góly: 18. Heš (Kropáč), 35. Kriška (Kropáč), 45. M. Bartánus (Kumstát) - 26. Appel (L. Říha)
Vylúčení: 9:7 na 2 min, navyše: M. Varga (L. Mikuláš) 10 min nešp. správanie, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Halecký - Korba, Smrek, 3100 divákov

Zostavy:
Liptovský
Vytvorené: 13.11.2009 | čítať celý článok | Čitateľov: 1787

Slovenské hokejistky prehrali na Turnaji 4 krajin s Nemeckom

Slovenské hokejistky prehrali na Turnaji 4 krajin s NemeckomPRIEVIDZA 13. novembra (WEBNOVINY) - Slovenská ženská hokejová reprezentácia prehrala aj v druhom stretnutí na Turnaji štyroch krajín v Prievidzi, keď Nemecku podľahla 0:1 po predĺžení. Slovenky odohrali s Nemkami, na úkor ktorých postúpili na zimné olympijské hry 2010 do Vancouveru, vyrovnaný duel. Rozhodlo až vylúčenie Romany Vargovej za hákovanie, ktoré potrestala Jenny Tamasová. Slovenské hokejistky zakončia turnaj v Prievidzi sobotňajším duelom
Vytvorené: 13.11.2009 | čítať celý článok | Čitateľov: 1704

S. Niedermayer a Brunnström údajne kandidátmi na výmenu

S. Niedermayer a Brunnström údajne kandidátmi na výmenuLOS ANGELES 13. novembra (WEBNOVINY) - Niekoľko veľmi zaujímavých mien sa v poslednom čase spomína v súvislosti s možnou výmenou v rámci zámorskej hokejovej NHL. Najhorúcejšími kandidátmi sú okrem slovenského obrancu Andreja Meszároša známe osobnosti profiligy ako obranca Scott Niedermayer či útočník Fabian Brunnström. Sám Niedermayer pripustil, že by sa v najbližšom čase mohol stať predmetom hráčskej výmeny. "Myslím si, že aj to je možnosť," odpovedal
Vytvorené: 13.11.2009 | čítať celý článok | Čitateľov: 1148

Marián Hossa by sa mohol vrátiť 25. novembra

Marián Hossa by sa mohol vrátiť 25. novembraCHICAGO 13. novembra (WEBNOVINY) - Návrat slovenského hokejového kanoniera Mariána Hossu do kolotoča NHL sa nezadržateľne blíži. "Tvrdo pracujem na svojej kondícii. No bicyklovanie a korčuľovanie na tréningoch nedokážu nahradiť zápasy. Robím všetko, čo môžem. No potrebujem hrať," myslí si starší zo súrodencov Hossovcov. Tridsaťročný krídelník odcestuje na budúci štvrtok s tímom Chicago Blackhawks na šnúru 6 zápasov na klziskách súperov počas 12 dní.
Vytvorené: 13.11.2009 | čítať celý článok | Čitateľov: 1101

Slovenskí hokejisti do 17 rokov vyhrali nad Švajčiarmi

Slovenskí hokejisti do 17 rokov vyhrali nad ŠvajčiarmiTRNAVA 5. novembra (WEBNOVINY) - Slovenská hokejová reprezentácia do 17 rokov zvíťazila vo svojom úvodnom vystúpení na turnaji štyroch krajín v Trnave nad rovesníkmi zo Švajčiarska po veľkom boji 6:5 po predĺžení. Mladí Slováci prehrávali v zápase 0:3 i 1:4, potom štyrmi presnými zásahmi otočili na 5:4. Švajčiari v závere vyrovnali a vynútili si predĺženie, ktoré rozhodol svojím tretím gólom v zápase Denis Hudec. Zverencov Tibora Daniša čaká v piatok
Vytvorené: 05.11.2009 | čítať celý článok | Čitateľov: 1011

Vladimír Nemec zo Slovana Bratislava do Žiliny

Vladimír Nemec zo Slovana Bratislava do ŽilinyŽILINA 5. novembra (WEBNOVINY) - Slovenský hokejový útočník Vladimír Nemec prestúpil z bratislavského Slovana do Žiliny. Hráčov kontrakt do konca sezóny prevzal klub MsHK Garmin Žilina. Informuje o tom oficiálna klubová stránka belasých. Tridsaťjedenročný odchovanec trenčianskeho hokeja prišiel do Slovana pred štartom aktuálnej sezóny práve z Dukly Trenčín. V doterajších pätnástich dueloch v belasom drese nazbieral Vladimír Nemec 4 kanadské body za
Vytvorené: 05.11.2009 | čítať celý článok | Čitateľov: 1001

Budaj oceňuje predovšetkým tímové víťazstvo

Budaj oceňuje predovšetkým tímové víťazstvoDENVER 5. novembra (WEBNOVINY) - Hokejový brankár Peter Budaj má za sebou prvý štart v NHL v tejto sezóne. Banskobystričan sa svojím výkonom podieľal na víťazstve Colorada 4:1 v stredajšom zápase s Phoenixom, keď kryl 28 z 29 striel súpera. Avalanche si jedenástym víťazstvom v sezóne poistili líderskú pozíciu v Západnej konferencii. Skorší Budajov štart prekazili chrípka a vynikajúce výkony jeho tímového kolegu Craiga Andersona. Bol to najmä 28-ročný
Vytvorené: 05.11.2009 | čítať celý článok | Čitateľov: 924